השקעות אלטרנטיביות

תשואות גבוהות וגיוון נכסים

מגוון אפיקי ההשקעות אלטרנטיביות שמציעה ווליו בייס מסייעים למשקיעים ליהנות מתשואות גבוהות ולגוון את תיקי ההשקעות שלהם. אנו נוקטים בגישה פרואקטיבית לזיהוי הזדמנויות מיוחדות, הן באמצעות מכשירי חוב והן באמצעות מכשירי הון, ומיישמים מתודולוגיית השקעה מגוונת המאפשרת לזהות הזדמנויות עסקיות בעלות פוטנציאל תשואה גבוה.

null

VBARE IBERIAN PROPERTIES SOCIMI

VBARE הינה קרן השקעות בנדל”ן הרשומה בשוק המשני של ספרד (ה-MAB), אשר מתמחה ברכישתם ובניהולם של נכסי מגורים להשכרה בספרד. הקרן מתמקדת באיתור ובמימוש ההזדמנויות הקיימות בשוק המגורים בספרד, על מנת למקסם ערך עבור בעלי מניותיה.
למידע נוסף: http://www.vbarealestate.com/en

null

הקרן הישראלית למימון הליכים משפטיים

הקרן הישראלית למימון הליכים משפטיים משקיעה במימון מגוון רחב של הליכים משפטיים, לרבות תביעות בבתי משפט ובוררויות בארץ ובחו”ל. השקעת הקרן במימון עלויות התביעה מעבירה את סיכון מימון ההליכים מהתובע לקרן, תמורת השתתפות הקרן בחלק מתקבולי התביעה במקרה של הצלחה. הקרן מסייעת ללקוחותיה לממש את מלוא זכויותיהם בהליכים המשפטיים ללא מגבלה פיננסית באמצעות גב פיננסי איתן.
הקרן הוקמה על ידי ווליו בייס והיא פועלת בהתאם למודלים מקובלים, אשר נמצאים בשימושן של קרנות למימון הליכים משפטיים במדינות רבות בעולם.
למידע נוסף: http://www.legalfund.co.il/home-1.html

null

QUIDIE LIMITED

Quidie Limited היא פלטפורמת הלוואות מקוונת הפועלת בבריטניה. החברה מספקת ללקוחותיה הלוואות מקוונות לטווח קצר (הידועות גם בשם “Payday Loans”), באמצעות יישום אסטרטגיה ייחודית ומערכת חיתום אשר פותחה באופן עצמאי.