אנשים
יוצרים
ערך

ווליו בייס הינו אחד מבנקאי ההשקעות המובילים בישראל והשותף האידיאלי לחיתום והפצת ניירות ערך בבורסת תל-אביב.

אנו מציעים מכלול מלא של שירותי ייעוץ ובנקאות השקעות, הן לחברות פרטיות והן לחברות ציבוריות. הצוות המקצועי של ווליו בייס הינו בעל ניסיון נרחב במגזר הפיננסי, שוק ההון ומתמחה בביצוע עסקאות מורכבות.

אנחנו מעודדים את פתיחת הבורסה שלנו בפני גופים בינלאומיים. אני לא רואה סיבה לכך שחברות חזקות לא יגיעו לשוק הישראלי, כדי לגייס חוב ולרשום את המניות שלהן למסחר, ואנחנו מקדמים זאת בשיתוף עם רשות ני”ע.

מר איתי בן זאב
מנכ”ל הבורסה לניירות ערך בתל-אביב
(“גלובס”, 21 בדצמבר 2017)

היה תענוג לעבוד עם ווליו בייס בתהליכי גיוס ההון והחוב. הם סיפקו לנו את המימון הנדרש בתנאים מעולים.

מר דרור גד
יו”ר REIT1

צוות ווליו בייס היה שותף נהדר למסע שלנו. הם הפגינו גמישות והתמדה בתהליך החיפוש אחר המבנה והתנאים שהתאימו לצרכים שלנו. אני ממליץ בחום על השירותים שלהם.

מר זוהר צאלים
משנה למנכ”ל, בנק דקסיה, ישראל

הצוות בווליו בייס היה פעיל ושירותי מאוד לכל אורך הדרך. הם מינפו את ניסיונם בגיוס כספים מגופים מוסדיים וסיפקו לנו מספר אפשרויות לגיוס הון וחוב. מעל לכל, לצוות בווליו בייס – שליטה יוצאת דופן בתנאי השוק הנוכחיים, בכל הנוגע לגיוס הון, אשר אפשרה מציאת פתרון שתאם לצרכים שלנו באופן מיטבי.

מר נתן חץ
יו”ר ובעל השליטה, אלוני חץ

null

חיתום והפצה

לווליו בייס ניסיון מוכח בחיתום והפצת ניירות ערך סחירים (חוב והון) בבורסה לניירות ערך בישראל. הצוות כולל מנהלים בכירים בעלי ניסיון רב בחיתום והפצה והינו בעל יכולות אנליזה גבוהות, אשר מייצרת פתרונות מותאמים למידותיו של הלקוח. הונה העצמי של החברה מאפשר להעניק התחייבויות חיתומיות בהתאם לנדרש.
null

השקעות אלטרנטיביות

ווליו בייס מציעה מגוון פתרונות השקעה אלטרנטיביים, על מנת לסייע למשקיעים להשיג תשואות גבוהות וגוון תיקי ההשקעות. אנו נוקטים בגישה פרואקטיבית לזיהוי הזדמנויות מיוחדות, אשר באה לידי ביטוי הן במכשירי חוב והן במכשירי הון, ומיישמים מתודולוגיית השקעה מגוונת, המאפשרת לזהות הזדמנויות עסקיות בעלות פוטנציאל תשואה גבוה.
null

ייעוץ בתחום המיזוגים והרכישות

לווליו בייס ניסיון נרחב בליווי חברות פרטיות וציבוריות, במהלך ביצוע עסקאות קנייה ומכירה מקומיות ובינלאומיות, לרבות מיזוגים, רכישות, עסקאות פרטיות ו- MBOs. כחברים ותיקים ב-Global M&A Partners, מרשתות ה-M&A העצמאיות המובילות בעולם, אנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מנוכחות  בינלאומית בלמעלה מ-50 מדינות הפזורות על פני חמש יבשות.
null

ייעוץ לקרנות בינלאומיות

ווליו בייס מספקת סיוע מקצועי למנהלי קרנות בינלאומיות המבקשים לגייס כספים בשוק המוסדי הישראלי.

צור קשר
כתובת

יהודה הלוי 23, קומה 27
תל-אביב 6513601

טלפון

03-6223381

דוא"ל

פקס

+972 3 6223387

התחברו