בעלי המניות

הרכב בעלי מניות מוביל

על בעלי המניות של ווליו בייס נמנים מייסדי החברה ושותפיהם ההיסטוריים, ביניהם כמה מחברות ההשקעה ואנשי ההון המובילים בישראל.

המייסדים: עידו נויברגר וויקטור שמריך

לאורך תקופה בת עשרים שנה, הפכו ויקטור ועידו את בית ההשקעות מיטב דש לאחד המוסדות הפיננסיים הגדולים בישראל. באמצעות צמיחה אורגנית וכן באמצעות פעילות מיזוגים ורכישות ענפה, צמחה מיטב דש תחת ניהולם לחברה המנהלת נכסים בשווי 38 מיליארד דולר ו-500 אלף חשבונות לקוחות.

באמצעות הרחבת מערך הסוכנים של מיטב דש, ביצוע רכישות סלקטיביות וקמפיין מיתוג מחדש רחב היקף, הפכו עידו וויקטור את מיטב דש לחברת השירותים בעלת קצב הצמיחה המהיר ביותר בתחום השירותים הפיננסים בישראל. כמו כן, הרחיבו את פעילותה לתחומים כגון בנקאות השקעות, שוק הון ושירותי ברוקראז’.

בשנת 2010, הובילו עידו וויקטור את תהליך המכירה של דש איפקס הולדינגס לקבוצת BRM, בתמורה לכמיליארד ₪. בהמשך, כיהנו כמנכ”לים שותפים בחברה עד למיזוגה עם בית ההשקעות מיטב בשנת 2013. עם תום המיזוג, סיימו עידו וויקטור את תפקידם בחברה הממוזגת וייסדו את ווליו בייס.

מיטב דש

מיטב דש הוא בית ההשקעות השני בגודלו בישראל, אשר מנהל נכסים בשווי של למעלה מ-38 מיליארד דולר. צוות מיטב דש מתמחה בניהול קרנות פנסיה ותגמולים, קרנות נאמנות  וקרנות סל (ETF), ניהול תיקי השקעות ומכשירי השקעה נוספים ומימון חוץ בנקאי. בנוסף, החברה שותפה בבורסה בתל אביב.

נתן חץ

מייסד ומנכ”ל אלוני חץ נכסים והשקעות בע”מ, אחת מחברות הנדל”ן הגדולות בארץ, העוסקת בהשקעות נדל”ן ברחבי ישראל, אירופה וארה”ב. מר חץ הוא בעל השליטה באמות השקעות וחבר בדירקטוריון החברה. כמו כן, הוא חבר בדירקטוריון של Carr Properties Corp (קרן להשקעות נדל”ן בארה”ב),Energix Renewable Energies (חברה מובילה בייצור אנרגיות מתחדשות) וחברות נדל”ן אירופאיות.

כלכליסט: “נתן חץ, מנהל העשור” – לכתבה.

משפחת ורטהיים

הבעלים של קוקה-קולה ישראל, חברת המשקאות הגדולה בישראל ובעלי השליטה בבנק מזרחי טפחות, הבנק השלישי בגודלו בישראל. כמו כן, משקיעים במגוון שווקים ואפיקים נוספים.